"Büyük ve köklü, ulu bir ağacın dallarıyız;vatanımıza sevdalıyız."

  
 

Genel Başkanımızın Yeni Yıl Mesajı:
'
Yurtta Barış, Dünyada Barış' ve 'Ne Mutlu Türküm Diyene'
 düsturunu benimsemiş bir Sivil Toplum Kuruluşu (STK)  olarak bizler;
 ülkemiz,  milletimiz, soydaşlarımız ve tüm insanlık için
barışı ve kardeşliği savunmaya devam edeceğiz.

 
  
30.12.2016
 

2016 yılı Ülkemiz açısından oldukça sancılı olayların yaşandığı bir yıl oldu. Yurt içinde teröre karşı yürütülen etkin mücadele sırasında verilen şehitlerimiz ve terör saldırıları ile kaybedilen canlarımız bizleri derin üzüntülere boğdu.

15 Temmuz’da verilen şehitlerimiz üzüntümüzü katlarken, bu dönemde halkımızın birlik ve beraberlik içinde demokrasiye sahip çıkma konusunda gösterdiği kararlılık ve başarı ise tesellimiz oldu.

Gelecek yıllarda Ülkemizin bir daha böyle acılar yaşamaması en büyük dileğimizdir.

BAL-GÖÇ  olarak ülkemizin birliği, beraberliği ve bölünmez bütünlüğünü  savunmayı, Dünya’daki tüm soydaşlarımızın ise sesi ve destekçisi olmayı   kendimize  görev edindik. 2017 yılında da aynı çizgimizi sürdüreceğiz.

2017 yılının,

-milli sınırlarımız dışında kalan soydaşlarımızın huzurlu, başarılı ve geleceğe daha güvenle bakacakları bir dönemin başlangıcı olmasını, soydaşlarımızın ortak değerler etrafında birleşip kenetlenmesini

-tüm Dünya’da terörün, etnik düşmanlığın ve hoşgörüsüzlüğün tarihe karıştığı, dostluğun, kardeşliğin ise doruğa ulaştığı bir yıl olmasını Allah'tan niyaz ediyorum.

"Yurtta Barış, Dünyada Barış" ve "Ne Mutlu Türküm Diyene" düsturunu benimsemiş bir Sivil Toplum Kuruluşu (STK)  olarak bizler;  ülkemiz,  milletimiz, soydaşlarımız ve tüm insanlık için barışı ve kardeşliği savunmaya devam edeceğiz.

Yeni yılda üyelerimiz başta olmak üzere tüm insanlarımıza; aileleri ve sevdikleriyle beraber huzur, mutluluk ve sağlık dolu günler diliyorum.

Saygılarımla

Bursa BAL-GÖÇ ve BGF

Yönetim Kurulları Adına

Prof. Dr. Yüksel ÖZKAN
Genel Başkan

 

 
  
 

Bal-Göç web sitesi tasarımı ve güncelleme : Erdinç Kahraman