"Büyük ve köklü, ulu bir ağacın dallarıyız;vatanımıza sevdalıyız."

  
 

12. Geleneksel Bal-Göç Ali Durmaz Futbol Turnuvası Başladı

 
  
27.04.2017

 

Göçmen Camiasının büyüklerinden merhum işadamı Ali Durmaz'ın anısına ve Durmaz Aiesinin katkılarıyla geleneksel olarak sürdürülen BAL-GÖÇ ALİ DURMAZ FUTBOL TURNUVASI bu yıl 12. defa yapılıyor.

Turnuvaya bu yıl Balkan Camiasını temsilen 10 takım katılıyor. Turnuvanın açılış töreni ve ilk maçı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Recep Altepe ve aile temsilcilerinin de katıldığı törenle yapıldı.

Heyecanlı ve çekişmeli geçmesi beklenen turnuva maçları Bursa Büyükşehir Belediyesi Adalet-Hürriyet Spor Tesislerinde oynanıyor.

Bu vesileyle Merhum Ali Durmaz'ı tekrar rahmetle yad ediyoruz.

 
Konu Hakkındaki  Haber:

GELENEKSEL BAL-GÖÇ 12. Ali DURMAZ Futbol Turnuvası 27.04.2017 Perşebe günü Bursa Büyükşehir Belediyesi Hürriyet –Adalet Spor Tesislerinde Çok sayıda sporcunun ve vatandaşlarının katılımıyla BAL-GÖÇ ve BGF Genel Başkanı Prof.Dr Yüksel ÖZKAN ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE’nin konuklarla birlikte topa vuruşuyla turnuvaya start verildi.

Turnuva Açılış Konuşmasında BAL-GÖÇ ve BGF Genel Başkanı Prof.Dr Yüksel ÖZKAN seneye Turnuvamızı Uluslararası boyuta taşımasözünü verdi ve aramızda bulunan Balkan Kökenli İş Adamlarımızdan Destek Sözü aldı.

Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Recep Altepe’de Turnuva Açılış konuşmasında Turnuvanın en az Balkan boyutunda Katılım sağlanması için her türlü destek vereceğinin sözünü verdi.

Ayrıca Turnuvamıza Durmaz ailesini Temsilen aramıza katılan Hamdi ALTOCA konuşmasında Durmaz Ailesi olarak Turnuva sürdüğü müddetçe her yıl olduğu gibi desteklerini sürdüreceklerinin sözünü verdi.

Turnuvamıza Balkantürksiad Başkanı Berat TUNAKAN ve Balkantürksiad Yönetici İş adamları ile Rumelisiad Yönetimini temsilen Eyvaz YILMAZ ve yöneticilerinin yanı sıra Göçmen Yöre Dernekleri Başkanları yönetimiyle birlikte çok sayıda Bal-Göç üyesi katılım sağladılar. Turnuvamız tüm göçmen camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

 

 

 

 

Habere ait DİĞER FOTOĞRAFLARI, Balkan Adlı Facebook Sayfamızda Görmek İçin BURAYA tıklayınız.

 

Facebook'ta Paylaşın

 

  
 

Bal-Göç web sitesi tasarımı ve güncelleme : Erdinç Kahraman