Bal-Göç'ün 5. Başkanı Prof. Dr. Yüksel Özkan Milletvekili Seçildi

 

Bal-Göç'ün 5. Başkanı Prof. Dr. Yüksel Özkan Milletvekili Seçildi.

2011 YILINDAN BU YANA BAŞKAN OLARAK CAMİAMIZ İÇİN ÇABALADI. ARTIK TÜM BURSA İÇİN HİZMET EDECEK.


Bal-Göç Kurucuları, mevcut yöneticileri, şubeleri, tüm yöre dernekleri, BGF ÜYESİ Dernek Başkan ve Yöneticileri, Konfederasyon Başkan Vekili 22.06.2018 akşamında Prof. Dr. Yüksel Özkan’a “yolun açık olsun” demek için buluştu.

Camiamızın önde gelen kişilerinin eş ve çocuklarıyla katıldığı bu veda gecesinde duygu dolu anlar yaşandı. Allah’ın izni ve Bursa halkının teveccühüyle Ankara’ya uğurlayacağımız CHP 2. Bölge 2. Sıra adayı Sayın Prof. Dr. Yüksel Özkan’a hizmetlerinden dolayı çiçek ve anı armağanları verildi.

Söz alan tüm dernek başkanları camiamız adına Yüksel Özkan’a destek ve güven mesajlarını ilettiler.

Prof. Dr. Yüksel Özkan Kimdir?

1960 yılında Bulgaristan’ın Rodoplar Bölgesindeki Kırcaali İlinin Susuz Köyü’nde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini köyünde bitirdi. 1978’de Filibe’de lise eğitimini tamamladığı yıl ailesiyle birlikte Bursa’ya göç etti. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı. Bir yıl Almanya’da çalıştı. Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 20 yıl boyunca hekim, klinik şefi, akademisyen ve idareci olarak görevler yürüttü. Evli ve iki çocuk babasıdır. İyi derecede Rusça, Almanca, İngilizce ve çok iyi derecede Bulgarca bilmektedir. Sade üyelikten başlayıp, genel başkanlığa kadar “Bal-Göç’ün her kademesinde” görevler yapmıştır. Bursaspor kongre üyesidir.

25.06.2018

 

 

Habere ait diğer resimleri BALKAN isimli resmi Facebook Sayfamızda görmek için buraya tıklayınız

 

Facebook'ta Paylaşın

 


Bal-Göç web sitesi tasarımı ve güncelleme : Erdinç Kahraman