Bulgaristan Cumhuriyeti Bursa Konsolosluk Ofisi Ziyaret Edildi

 

Bulgaristan Cumhuriyeti Bursa Konsolosluk Ofisi ziyaret edilerek karşılıklı iyi niyet içinde hayırlı olsun dilekleri iletilip dostane işbirliğinin devamına vurgu yapıldı.

BAL-GÖÇ Heyeti ile Bulgaristan Bursa Konsolosluk görevini yürüten Sayın Momchil Rusinov ile yapılan görüşmeye Ticaret Ataşesi Aleksandar Aleksandrov’da katıldılar.

Sayın Rusinov’un, kısa süreli görevi esnasındaki çalışmalarının derneğimize yansıyan pozitif yönleri dile getirilerek, kendilerine teşekkür ettik. Halen devam etmekte olan kimlik belgeleri ve vize işlemleri başta olmak üzere, diğer bazı sıkıntılar da aktarılarak, bundan sonra da vatandaşlarımıza verilecek hizmetlerde iyileşmeler beklediğimizi belirterek, Rusinov’a; başarılarının devam etmesi dileğinde bulunduk.

Ev Sahibi Sayın Rusinov’da; doğru olan neyse onu yapmaya çalıştıklarını, vatandaşlarımızın memnuniyetinin kendileri için başta gelen en önemli husus olduğunu, bazı aksaklıkların yegane sebebinin iş yoğunluğundan kaynaklandığını, zamanla internet teknolojisinin devreye sokulması ve eleman takviyesi ile mevcut sıkıntıların da aşılabileceğini belirtti.

Ziyarette Genel Başkan Veli Öztürk, Genel Sekreter Gülver Deniz, Yönetim Kurulu Üyeleri Sabri Göktürk, Yüksel Özgür ve Erdoğan Doğu hazır bulundular.

06.08.2018

 

 

 

Facebook'ta Paylaşın

 


Bal-Göç web sitesi tasarımı ve güncelleme : Erdinç Kahraman