Bal-Göç Bayramlaşma Töreni Genel Merkez Binamızda Yapıldı

 

Bal-Göç Bayramlaşma Töreni genel merkez binamızda yapıldı. Bayramlaşma törenimize Eski Başbakan Yardımcısı, TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Ak Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, Koşukavak Dernek Başkan Yılmaz Mutlu, Cebel Dernek Başkanı Gürçay Cem ile Yöre Dernek temsilcileri katıldılar.

Törende Genel Başkan Veli Öztürk kısa bir selamlama konuşmasından sonra sözü misafirlere verdi. Eski Başbakan Yardımcısı, TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ak Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ülke gündemi hakkında geniş ir değerlendirmede bulunduktan sonra Balkan İnsanının vatanseverliğini ve hassasiyetini vurguladı.

CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş son genel seçim süreci hakkında değerlendirmelerde bulundu ve katılımcıların sorularını cevaplandırdı. Balkan Türklerinin siyasette daha fazla ve aktif olarak yer almalarını önemsediğini vurguladı.

Dostane ve samimi bir ortamda bayramlaşmamızı tamamladık.

21.08.2018

 

 

 

 

 

 

 

Habere ait diğer resimleri BALKAN isimli resmi Facebook Sayfamızda görmek için buraya tıklayınız

 

Facebook'ta Paylaşın

 


Bal-Göç web sitesi tasarımı ve güncelleme : Erdinç Kahraman